4 Critical Reasons Why You Should Buy Recorded Instruction

& Avoid Sitting On The Sidelines Feeling Wistful

What If Each Lesson Took Far Less Than The Hours You Expect It To Take?

  • If you can’t attend a Dance With Janet lesson in-person, you can learn the material from wherever you are, and use it at dance halls in your area
  • “Video Review” Line Dance lessons cost only $1 per lesson. Can you swing that?
  • Couples lessons learned at home, on your own, save you hundreds of dollars compared to in person instruction
  • Review the steps & moves from your phone as often as you need to

Save $10 when you select $90 or more and use the coupon code FREEDANCE !!!
You must enter this code into the DISCOUNT CODE box and click Apply as it is not an automatic deduction.